Любимый преподаватель
Любимый преподаватель
 

 


На кафедрі «Управління проектами та прикладна статистика» факультету інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся конкурс «Містер Статистика - 2013».

 

 

У конкурсі взяли участь студенти всіх курсів навчання спеціальності «Прикладна статистика». Щоб отримати титул «Містер Статистика - 2013», далівцям необхідно було виконати кілька завдань. Почалася боротьба за перемогу з презентації учасників. Потім майбутні фахівці сфери статистики продемонстрували свої таланти та зізналися глядачкам в любові з використанням статистичних термінів. Також учасники продемонстрували кмітливість та почуття гумору в конкурсі «Розіграш ситуації зі студентського життя», фізичну силу - в «Силомірі», а креативність і бачення прекрасного - у конкурсі на кращий подарунок для куратора, створений своїми руками.

За результатами всіх змагань титул «Містер Статистика - 2013» отримав студент четвертого курсу Ігор Бордюжа, другим виявився студент третього курсу Станіслав Лисенко, а третє місце посів другокурсник Олександр Дегтярьов. Зазначимо, що минулого року Станіслав Лисенко також посів на конкурсі «Містер Статистика - 2012» друге місце.

Обновлено (13.04.2013 12:59)

 
Russian (CIS)English (United Kingdom)
QR-код
Баннер
Регистрация/Вход
Поиск