Любимый преподаватель
Любимый преподаватель
 

15 березня на базі Донецького державного університету управління (кафедра інноваційного менеджменту та управління проектами) відбувся II тур V Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності.

 

Метою конкурсу є підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи студентів.

На конкурс надійшло 58 студентських робіт з 32 вузів та міст України, зокрема: Києва, Луганська, Маріуполя, Дніпропетровська, Харкова, Сум, Черкас, Полтави, Львова, Одеси, Донецька. В фінал конкурсу були відібрані 15 кращих робіт, авторів яких було запрошено для участі у підсумковій конференції.

У ході роботи конференції було розглянуто актуальні питання щодо управління інтелектуальною власністю на державному та регіональних рівнях. Конференція викликала велику зацікавленість як серед студентів, так і професорсько-викладацького складу.

За результатами конкурсу диплом 2 ступеня за перемогу у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності отримала Єрьоміна Наталія студентка групи УПз-511 кафедри "Управління проектами та прикладна статистика".

Після проведення конференції студенти разом з керівниками відвідали екскурсію по комплексу «Донбас арена» та музей ФК «Шахтар».

Вітаємо Наталію з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

Обновлено (13.04.2013 13:14)

 
Russian (CIS)English (United Kingdom)
QR-код
Баннер
Регистрация/Вход
Поиск