Любимый преподаватель
Любимый преподаватель
 

«Освіта і патріотизм створюють нації; неуцтво і егоїзм створюють чернь»

(П. Буаст)

Запрошуємо студентів, викладачів, громадських діячів, експертів, усіх небайдужих на Всеукраїнський Форум “Майбутнє вищої освіти в Україні, корупція в університетах. Думка молоді”. Запрошуємо поспілкуватися, дізнатись що зараз відбувається у сфері реформування вищої освіти та які перспективи нас очікують; як якість освіти впливає на рівень корупції в університетах; висловити свої пропозиції щодо того, що варто робити, куди рухатись? Громадські організації та експертів запрошуємо до обговорення можливої співпраці та взаємодопомоги в проектній діяльності. Представники громадських організацій зможуть познайомитись, презентувати свою діяльність в різних сферах та поспілкуватись про партнерство.

 

Час: Понеділок; 25 лютого; 17.00 – 20.00;

 

Місце: м. Львів, Центр міської історії Центрально-східної Європи вул. Академіка Богомольця, 6

(Якщо комусь незручний час – наприклад, Ви з іншого міста і Вам буде пізно вертатись додому – Ви можете приїхати раніше – в нас ще буде попередня зустріч в офісі Студентського Братства – в таких випадках телефонуйте, домовимось в індивідуальному порядку)

Теми обговорень Форуму:

1. Корупція в університетах: кому це вигідно і що з цим робити? Презентація результатів дослідження проведеного Центром Демократичного Відродження у партнерстві зі Студентським Братством Львівщини.

2. Три ймовірні долі вищої освіти. Обговорення трьох зареєстрованих законопроектів про вищу освіту.

3. Світові тенденції та досягнення у вищій освіті. Обговорення досвіду інших країн, який можливо втілити в Україні. Презентація напрацювань учасниками проекту “Створи Візію України”.

4. Обговорення «Як діяти далі?». Будемо дуже раді почути пропозиції студентів, що нам (громадським діячам) слід робити аби змінити ситуацію на краще, обговорити можливі пропозиції долучитись до роботи з власною ідеєю, отримати нашу підтримку та допомогу; з представниками громадських організацій розробити основні орієнтири дій, налагодити контакти для подальшої ефективної роботи.

Попередня реєстрація обов’язкова. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15YQXah4hrOBsew4cUYg_XqqXPpn3UI0_BQme_8Zx1XU/viewform

Ініціаторами форуму є Центр Демократичного Відродження (www.cdr-ukraine.org) та Студентське Братство Львівщини (www.sbl.org.ua). Щиро запрошуємо громадські організації та ініціативи стати співорганізаторами заходу, адже лише разом, співпрацюючи та допомагаючи один одному, ми зможемо побачити в майбутньому сильну вільну процвітаючу Україну.

Зустріч в Facebook http://www.facebook.com/events/365535666887068

зустріч в Вконтакті http://vk.com/public49433297

Обновлено (13.04.2013 15:49)

 
Russian (CIS)English (United Kingdom)
QR-код
Баннер
Регистрация/Вход
Поиск